• Çağrı Merkezi : 0 553 959 29 92 |
    Whatsapp Destek : 0 553 959 29 92

+4 Bonus Puan

+4 Bonus Puan 13.04.2019 01:22
Lig Maratonu Halı Saha Liginde Maç yaptıkça kazanıyorsunuz...


Aldığı her kararda sizlerin isteğini ve fikirlerinizi ön planda tutan, sizlere kulak vererek her gün üzerine bir tuğla koyan Lig Maratonu Ankara Halı Saha Ligi, ligin tamamında haftalık maçlarına istikrarlı olarak çıkan takımların "Son 2 ay yeni kurulan takımlar maçlarını bir anda yoğun fikstürle yapıp Play-off'a kalıyorlar, yıl boyu keyif için maç yapan bizim gibi takımlar yarışın dışında kalıyor" tespiti üzerine bu sorunun da üzerine gitti.


Amaç: Çok Maç Yapanın Değil, İstikrarlının Korunması

Sorular ve Cevaplar...

Soru 1: Bu ödül uygulamaya neden konuldu ?

Cevap: Play-off yarışını son iki aya kadar bekleyip, son iki ay içinde bir anda haftada 4-5 maç yaparak hızla yükselen takımların, 6 ay boyunca bu ligde keyifle maç yapan ekiplerin haklarını ellerinden almalarını engellemektir. Örneğin, bu sistem sayesinde Ocak ayında lige dahil olup istikrarlı maç yapan bir ekip Nisan'da katılana göre yarışta otomatik olarak 12 puan avantajlı duruma geçecektir.

Soru 2: Uygulama Nisan ayını da kapsıyor mu?

Cevap: Evet, uygulama Nisan 2019'u da kapsamaktadır.

Soru 3: Biz Nisan ayında 4 değil 5 maç yaptık, karşılığında 4 değil de 5 puan mı alırız?

Cevap: Hayır, ödül yine 4 puandır. Çünkü burada amaç çok maç yapılması değil, tüm takımların "haftada bir maç"temposunu yakalaması, ligin tüm takımlarla birlikte istikrarlı tempoda yoluna devam etmesidir. O nedenle ayda 4 yerine 10 maç yapılsa bile ödül yine 4 puandır.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı